Jdi na obsah Jdi na menu
 


ÚSPĚCH MLADÝCH HASIČŮ V SEZONĚ 2010

14. 10. 2010

      V sezoně Boleslavského poháru 2010 se družstva našich malých hasičů opravdu vyznamenala. Svou pílý a touhou po úspěchu v celkovém pořadí vybojovala krásné druhé místo pro mladší družstvo a jesště hezčí první místo v kategorii žáků starších. Za zmínění stojí také úspěch těch nejmenších, tedy přípravky, která se celkově umístila na šestém místě. Vzhledem k tomu, že se jedná o děti, které ještě chodí do školky a k tomuto sportu přišli právě během letošní sezony je šesté místo opravdu velkým úspěchem.

     Během celé sezony ( tj. od května - září 2010 )  se děti scházely každé úterý a zlepšovaly své schopnosti a časy požárních útoků. Jejich práce a cíle se jim vyplnily  a obsadili již výše zmiňované příčky v pořadí Boleslavského poháru. Jejich výsledky byly oceněny sponzorem boleslavského poháru tedy Boleslavským deníkem. Za druhé místo děti dostaly do družstva Digitální fotoaparát a pro každého závodníka byla připravena dárková taška a "stříbrná" medaile. Za první místo stařší žáci dostaly videokameru a sadu nových helem, které se oprvdu hodí, pak také tašky a medaile, které byly samozřejmě " zlaté "  :)

     Tímto "našim"  dětem děkujeme a doufáme, že dál budou tak skvěle reprezentovat náš sbor a v příští sezoně dosáhnou stejného úspěch i ti nejmenší hasiči.

S koncem této sezony se  členové staršího družstva museli rozloučit s Víťou Zvěřinou, který dosáhl věkové hranice 15ti let  a v kategorii žáků už dál nemůže soutěžit. Patří mu velký dík, protože ve sboru je už od doby kdy družstvo žáků bylo ve svých začátcích.